Lauluring Helena Treiga

Date

25 jaan. 2024
Aegunud

Time

18:00 - 20:00

Location

Amante Maja
Tule ringi ja tule laulma, pole tähtis et oskad laulda, oluline on lasta hääl valla! Tule kasvõi selleks et õppida iseendale laulma või tule selleks et teistega koos lauldes luua! Iga keha on unikaalne instrument mis on võimeline õiges häälestuses looma tervendavad helisid.
 
Helena tuleb kohale Tallinnast, nii et Kuressaarde tulla on päris lähedal.
Helena endast: “Laulan, sest laulmine ja töö häälega on minu jaoks enesetervendus. Kui laul tuleb mu juurde – olen õnnelik. Kui saan teised hinged helisema – kogen rõõmu.” Usun, et inimese hääl on tema hinge olemuslik väljendus nähtavas maailmas. Koos lauldes ja helisedes saame muuta iseennast ja maailma ja ikka paremaks! Laulan laule, mis juurduvad meie looduslähedases ilmatajus ja räägivad maast, metsast, laulmise väest, armastusest, elamise võlust ja valust.”
 
“Teadliku laulmisega olen tegelenud kümmekond aastat. Seda eelkõige teraapilises võtmes. Laulud lihtsalt juhtuvad minuga – tulevad mu juurde ja nõuavad laulmist. Olen laulev laulukirjutaja. Nüüdseks on mu lauluhuvi viinud mind ka pärimusliku laulu õpinguteni Muusikaakadeemias.’
“Minu lauluringides osalemine ei eelda laulukogemust – meloodiad on lihtsad ning suurem osa lauludest on eest ütlemisega ja jõukohased kaasa kõlamiseks ka neile, kes “ei oska laulda”.”
 
Toetus Helenale pika sõidu eest 5-10 EUR vastavalt võimalusele.

The event is finished.

Läbiviija

Helena Trei
etEesti